Sign In

M4K Garage wreszcie wita mieszkańców Warszawy i okolic. Już 12 listopada 2022 roku odbędzie się   wielkie otwarcie naszego najnowszego warsztatu. Jest się czym chwalić, M4K Garage Warszawa Bemowo jest jednym z największych warsztatów sieci M4K Garage. Wielka hala warsztatowa oferuje 10 kompleksowo wyposażonych stanowisk, załogę doświadczonych mechaników oraz fantastycznych doradców serwisowych.

Pomysłodawcą jak i motorem napędowym w powstaniu sieci warsztatów M4K Garage jest Prezes Spółki oraz prowadzący kultowy kanał YouTube Michał Jesionowski. Człowiek orkiestra, który angażuje się w 110% w każdy swój projekt oraz oddaje się swojej pasji – motoryzacji. Samouk i antysystemowiec chciałoby się rzec, jednak podjął rękawice, aby stworzyć „SYSTEM” oparty o jasne i spójne zasady. Klient ma być zadowolony, a auto bezpiecznie poruszać się po drodze i służyć kierowcy –  bez wyjątków!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Oferta

Regiony

Video

Lokalizacja

Opinie (1)

4.8 out of 5.0
Serwis 5.0
Oszczędności 5.0
Lokalizacja 4.0
Czystość 5.0
 • Bartosz
  14 listopada, 2022 at 2:57 pm

  Profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem. Nowa siedziba na Warszawskim Bemowie robi robotę 🙂 Każdy kto się zastanawia, czy odwiedzić ten warsztat – warto wpaść do M4K Garage na diagnozę !

  Pomocna opinia1

Dodaj opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwis
Oszczędności
Lokalizacja
Czystość

Zweryfikowana Firma

Skontaktuj się z firmą:

  Preferowana metoda kontaktu

  [recaptcha]

  Dodane przez admin

  Wyszukaj firmę: