Sign In

Jako Właściciele zakładając Energy Gaz Polska, blisko 15 lat temu nie myśleliśmy, że Energy Gaz Polska stanie się ulubioną przez Państwa Klientów firmą montażu i serwisu LPG w Polsce. Mieliśmy nadzieję, marzyliśmy o tym, ale nie śmieliśmy oczekiwać takiego poziomu i popularności Firmy EGP jak obecnie. To było wtedy poza naszą wyobraźnią.

Impulsem aby stworzyć Energy Gaz Polska i zainwestować czas, pieniądze, starania, życie w montaż i serwis LPG do aut mój Dziadek, Stanisław. On wierzył, że jak to nazwał, moja obrotność, zaangażowanie, spryt i pracowitość wraz z inteligencją, wiedzą i poważnym podejściem Piotra do pracy i Klienta przyniosą naszej Firmie sukces. Zróbcie to: usłyszeliśmy… i zrobiliśmy. Nie mogłam zawieźć Dziadka, on przecież tak w nas wierzył !

Zespół Energy od lat ma pełne ręce roboty, gdyż instalacja gazowa dziś nie przeraża a wręcz zachęca coraz to nowych Klientów do korzystania z dobrodziejstw Autogazu. Zatem wszystko co dobre dopiero przez branżą LPG i Energy Gaz Polska, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszego Zespołu.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Oferta

Regiony

Video

Lokalizacja

(3) opinii

4.9 out of 5.0
Serwis 5.0
Oszczędności 5.0
Lokalizacja 4.7
Czystość 5.0
 • Mariusz
  2 kwietnia, 2024 at 12:45 pm

  Zakładałem instalację gazową w silniku 2.0 TSI (bezpośredni wtrysk) i mogę spokojnie polecić serwis EGP. Wszystko ogarnięte profesjonalnie, w szybkim czasie i nie za miliony monet 😉 Polecam.

  Pomocna opinia1
 • Paweł G.
  14 listopada, 2023 at 3:41 pm

  Zakładałem LPG dla V8 w mercedesie i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście do tematu i przystępne ceny jak na Warszawę 😉

  Pomocna opinia2
 • Karolina
  16 listopada, 2021 at 4:27 pm

  Gaz z bezpośrednim wtryskiem zakładany w Skodzie Superb 2.0. Wszystko w jak najlepszy porządku, auto jeździ lepiej niż na benzynie 🙂 Polecam firmę Energy Gaz Polska.

  Pomocna opinia6

Dodaj opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwis
Oszczędności
Lokalizacja
Czystość

Zweryfikowana Firma

Skontaktuj się z firmą:

  Preferowana metoda kontaktu

  [recaptcha]

  Dodane przez admin

  Wyszukaj firmę: